Балет ”Великий Гетсбі” у Києві

Великий Гетсбі

Здається, буквально нещодавно весь світ насолоджувався прекрасним фільмом ‘’Великий Гетсбі’’, де головну роль неперевершено зіграв Леонардо Ді Капріо. І ось тепер весь світ очікує на нову прем’єру – на цей раз балету ‘’The Great Gatsby’’, де головну партію буде танцювати наш українець – зірка світового балету Денис Матвієнко.

Продюсер проекту Олена Матвієнко розповідає, що даний балет – повністю приватний проект і спочатку його прем’єра планувалась у Росії – на сцені Маріїнського театру. Але у зв’язку з загостренням російсько-українських відносин, а також, у зв’язку з тим, що балет ‘’The Great Gatsby’’ створюють саме українці, було вирішено, що його прем’єра відбудеться у Києві 28 і 29 жовтня 2014 року на сцені Палацу Україна.

Не дивлячись на українське керівництво, даний проект, по суті, є інтернаціональним. Музику для проекту вже написав Костянтин Меладзе, головний хореограф – великий американець Дуайт Роден, також участь у шоу будуть приймати артисти американської трупи Complexions Contemporary Ballet.

Автори проекту також зазначають, хочуть створити не просто балет, а шоу світового рівня, що буде поєднювати у собі сучасний танець, балет і кінематограф.

Олена Матвієнко зізнається, що графік балету вже розписаний на весь 2015 рік і географія виступів надзвичайно широка. Ми прагнемо створити унікальний проект, про який повинен довідатися весь світ і дуже бажаємо, щоб про Україну довідалися не тільки із сумних новин, а і завдяки якісним театральним постановкам, – такого зміста заяву роблять автори проекту.

Що ж, чекаємо з нетерпінням, і всі на прем’єру у Київ!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>