Арт-фестиваль “Еконяка” у Львові

Еконяка
Сьогодні я хочу розказати вам про цікаву подію, яка вже менш, ніж за місяць відбудеться у Львові. 6 квітня 2013 року у Львівському Палаці Мистецтв з 12 00 відбудеться арт-фестиваль ‘’Еконяка’’. Організаторами цього заходу виступають гурт «AtmAsfera» і молодіжний еко-театр «Wind of change».

Суть цього фестиваля полягає у заклику до збереження світової еко-системи, бо саме природа, чисте повітря і інші еко-фактори сприяють народженню життя на нашій землі, а урбанізація нашого світу все більше скорочує його. Звісно, що без урбанізації у нашому житті так само неможливо (хоча організатори фестивалю стверджують протилежне), але кожен з нас має задуматись, як при нестримних урбаністичних процесах максимально зберегти еко-баланс на нашій планеті.
Щоб донести суть цієї проблеми, організатори влаштовують мистецький конкурс – ви маєте можливість надсилати ваші роботи на конкурс у таких жанрах: фотографія; інсталяція; плакат; живопис, графіка, колаж. На фестивалі діятимуть дві зони – урбан і еко-зона, відповідно ви можете виставляти на конкурс свої роботи, як стосовно еко-тематики (краса природи, світ очима дітей, здоровий спосіб життя), так і урбаністичної тематики (війни, забруднення навколишнього середовища, домінування віртуального життя над реальним, хвороби та смерть тощо). Ваші роботи прохання надсилати на art@econyaka.com.
Крім мистецьких робіт на всіх глядачів чекає цікава культурна програма:
- Барабанне коло з Тімуром Гогітідзе (барабанщик гурту «AtmAsfera»);
- Виступ гуртів «AtmAsfera», «Подорож по вертикалі», «Freddy Marx Street» і виступ Юрія Яремчука;
- Театральний перфоменси від театру «Wind of change»;
- Майстер класи з еко-косметики і здорового харчування;
- Показ фільму ”Виделки проти ножів”;
- Лекція про чудодійну зелену дієту.

Вхід на фестиваль абсолютно безкоштовний. Так що запрошую всіх поринути в жахливий, але, насправді, такий прекрасний світ нашої планети Земля.

Але перед тим обов’язково зайдіть на офіційний сайт фестивалю, де ви знайдете всі подробиці участі у конкурсі і знайдете більш детальну інформацію про фестиваль.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>