Архів за місяць: Жовтень 2015

Фотограф Сергій Талочко про проект ”Добрі фото” і фотомистецтво

Сергій Талочко

Нещодавно у Львові розпочався дуже цікавий фото проект  – ‘’Добрі фото Львів’’, ініціатором якого виступив фотограф Сергій Талочко, який сьогодні в гостях у журналу ‘’Мистецтво і люди’’.

Читати далі

Гола правда про людство

NewcastleGateshead

Колись я публікував у нашому журналі статтю про високу долю провокативності сучасного мистецтва. Але саме завдяки цій характеристиці сучасне мистецтво зараз так швидко розвивається. Головне тут – щоб була вагома концепція! Спенсеру Таніку, наприклад, вдалося знайти практично незайняту нішу, обживши яку, він став відомим на весь світ.

Читати далі

Майстер-клас Крістіни Шишкарьової у Львові

0t48A1NB5R0

Почався  осінній сезон і разом з ним завершилася літня танцювальна сплячка.  Львівські студії знову активно працюють і відкривають нові набори до танцювальних груп. Не пасе задніх і наше Dance Family. Зараз у нас активно проводяться заняття по стретчінгу і контемпорарі танцю; хто хоче до нас доєднатися і дізнатися подробиці, пишіть мені через зворотній зв’язок на сайті. І, звісно ж, ми завжди прагнемо розвитку танцювальної культури у Львові, тому для всіх любителів сучасного танцю ми приготували дуже приємний сюрприз – вже за два місяці до Львова завітає Крістіна Шишкарьова і проведе танцювальний майстер-клас по джаз-танцю.

Читати далі

Срібні богині від Гвідо Арджентіні.

Гімнастка

Фактично з самого початку розвитку живопису, як такового, однією з центральних тем робіт у художників виступало жіноче тіло. Зараз значну і здорову конкуренцію їм створюють фотографи. Але сама фотографія зараз розвивається просто шаленими темпами, тому фото художникам потрібно проявляти дива креативу, щоб здивувати глядачів. Однім з таких унікумів є італійський художник Гвідо Арджентіні.

Читати далі

Технологія 4DX – повне занурення, чи мильна бульбашка?

4DX

Відколи у Львові відкрився новий кінотеатр Планета Кіно і довгоочікуваний зал 4DX, більшість львів’ян мріють побувати там і оцінити, що ж воно таке, то 4DX. І, звісно, я не виключення. І от сьогодні я вирішив протестувати даний зал і подивитися нового – старого Термінатора.

Читати далі

Унікальні фонтани від Малгожати Ходаковської

Фонтани

Ось про що ми ще не розповідали у нашому журналі, так це про фонтани. А більшість відомих фонтанів по всьому світу – це справді витвори високого мистецтва. Отже сьогодні, нарешті, я розповім вам про фонтани, але, не зовсім звичні фонтани…

Читати далі