Архів за місяць: Серпень 2015

Мистецтво кохання

Мистецтво кохання

Сьогоднішня стаття буде дуже незвична і не журнального формату. Але мені дуже хочеться виплеснути свої думки на волю, і наш журнал в цьому мені сьогодні і посприяє. А поговоримо ми сьогодні про вічне почуття – Кохання!

Читати далі

Творчий ярмарок ”Твори свою незалежність” у Львові

Ярмарок

Наближається День Незалежності України, а це означає, що у Львові знову буде відбуватися безліч цікавих атракцій. Я в свою чергу хочу розказати, все-таки, про подію мистецького напрямку, що відбудеться у Львові з 21 серпня по 30 серпня 2015 року – творчий ярмарок ‘’Твори свою незалежність’’.

Читати далі

Сюрреалізм по-італійські

Залишки життя

З кожним постом у журналі про сюрреалізм, я все більше заглиблююся у цей прекрасний і самий таємничий напрямок у живописі. Сьогодні черговий пост на цю тематику. А герой сьогоднішньої статті – італієць Фульфіо ді П’яцца.

Читати далі

Картини на метеликах

Мона Ліза

За декілька років існування нашого журналу я вже розповідав про багатьох талановитих і оригінальних художників. Але кожного разу знаходяться нові і нові митці, які здатні нас дивувати по новому. І от сьогодні я вас познайомлю з незвичною серією картин від Крістіама Рамоса.

Читати далі