Архів за місяць: Липень 2015

Дуже страшні картини: творчість Здзислава Бексинського

Здзислав Бексинський

Дуже часто митці діють на нашу свідомість не тільки теплими, приємними і яскравими фарбами, але і моторошними і страшними образами. Про одного з таких ‘’страшних’’ художників ми сьогодні і поговоримо.

Читати далі

Вім Вандерс – ”Cіль землі” у Львівському кіноцентрі

Сіль Землі
Останні десь тижні два чув дуже багато позитивних відгуків про документальний фільм Віма Вандерса – ‘’Cіль землі’’. Пам’ятаючи прекрасний фільм  про Піну Бауш, я дуже зацікавився новою роботою режисера і вирішив обов’язково її відвідати. І таку можливість у Львові люб’язно надав ‘’Львівський кіноцентр’’. Читати далі

Дослідження людських сліз

 

Cльоза

Людські сльози, що ми знаємо про них? Так, це один з проявів людських емоцій. Але, якщо замислитися глибше, то ми дуже мало знаємо про їх природу… Але деякі фотографи допомогли нам зануритися глибше у світ сліз, у т.ч. зрозуміти, що кожна сльоза унікальна і є, у деякому сенсі, справжнім мистецьким витвором.

Читати далі

Створіть короткометражку разом з Wiz-Art

Wiz-Art

У кожного з нас є своя мрія і всі ми робимо все можливе, щоб вона здійснилася. Але часто для справжніх і щирих мрійників доля дарує унікальні шанси. Отже сьогодні я якраз і розкажу вам про шанс, який дарує мистецька формація Wiz-Art (відома широкому загалу проведенням однойменного фестивалю) для всіх тих, хто цікавиться кіномистецтвом і хоче розвиватися у ньому.

Читати далі