Архів за місяць: Червень 2015

Незвичайні дерев’яні скульптури від Джеймса Дорана-Веба

Дракон

Скульптури з дерева  - доволі відомий вид мистецтва, про різні напрямки якого ми вже не раз згадували у нашому журналі. Але, що, якщо скульптури робити не з обробленого дерева, а збирати як пазл, з дерев’яних коряг? Можна тільки уявити скільки праці і терпіння потрібно вкладати у такі роботи. Але, звісно ж, це цілком реально. Саме це доводить нам філліпінець Джеймс Доран-Вебб.

Читати далі

Міжнародний фестиваль ”Місяць авторських читань” у Львові

Авторські читання

Львів, на мою думку, можна по праву називати столицею фестивалів в Україні. І ось цього року він поповниться ще одним, на цей раз – літературним фестивалем – ‘’Місяць авторських читань’’.

Читати далі

Всеукраїнський фестиваль кіно ”Відкрита Ніч – Дубль 18’’

Відкрита Ніч - 2015

Минулого року я вже писав про кінофестиваль ‘’Відкрита Ніч’’ – спражнього сторожила серед українських фестивалів. Цього року він святкую повноліття і пройде вже у вісімнадцятий раз!!! Нагадаю, що започаткував фестиваль у далекому 1997 році український режисер Михайло Іллєнко.

Читати далі

Золото і жінки: неймовірна краса жіночого тіла

Жінки

Одно разу дівчина з Ісландії вирішила присвятити своє життя популяризації красі жіночого тіла. Так як Кітті фон Самтайм по спеціальності режисер, саме з цієї позиції вона і вирішила презентувати свій проект ‘’Дивні дівчата.’’

Читати далі

Фестиваль аматорських театрів ”In the summer” у Львові

In the summer

Останнім часом чую і спостерігаю у Львові значний розвиток аматорських театрів. І ось вже не перший рік аматорські театри  збираються разом, щоб обмінятися досвідом і порадувати  глядачів.

Читати далі

Українець Сергій Дишлевий – чемпіон світу з різьби бензопилою

Cергій Дишлевий

Cьогодні хочу поділитися з вами радісною новиною, про яку нещодавно дізнався. Український скульптор з Запоріжжя виграв Чемпіонат світу по різьбі бензопилою. Ім’я нашого героя – Сергій Дишлевий.

Читати далі