Архів за місяць: Травень 2015

Прогресивні фокуси від Зака Кінга

Зак Кінг

Фокусники, що ми про них знаємо? З одної сторони – надзвичайно мало; фокусники дуже рідко розкривають свої секрети, але саме тому нам завжди цікаво дивитися на них. З іншої сторони, ми як би  всі розуміємо: ‘’ловкость рук и никакого мошенничества’’. Тим не менше, думаю, ніхто не буде спорити, що фокусників сміло можна віднести до митців. Ось з одним з таких ми сьогодні і познайомимося.

Читати далі

Другий міжнародний фестиваль ”Чілдрен Кінофест”

Чілдрен кінофест

Минулого року я вже писав про міжнародний фестиваль дитячого кіно і анімаційних фільмів ‘’Чілдрен Кінофест’’. І сьогодні надзвичайно приємно вже вдруге анонсувати цей прекрасний проект.

Читати далі

Шалений Макс 4: дорога успіху

Шалений Макс

Вчора у кінотеатрі я подивився фільм ‘’Шалений Макс: Дорога гніву’’. Ніколи б не подумав раніше, що колись захочу написати рецензію до американського фільму жанру екшн, але просто не можу стриматися…

Читати далі

Бразильські собаки-художники

Собака у фарбі
А чи думали ви колись, що художниками можуть бути не тільки люди, але і тварини? Ось, наприклад, бразильська організація по захисту тварин Procurei Amigo вирішила реалізувати оригінальний проект ‘’Canismo’’. Читати далі

Виставка-ярмарок ”ПЛАНЕТА HANDMADE” у Львові

Handmade

У минулому році всі поціновувачі handmade продукції могли представити свої роботи, обмінятися досвідом та поповнити свої лави на виставці-ярмарку ‘’Золоті Руки’’. Цього ж року перша масштабна подія у жанрі handmade відбудеться у ТРЦ ‘’King Kross Leopolis’’ і вона буде мати назву виставка-ярмарок ‘’ПЛАНЕТА HANDMADE’’.

Читати далі