Архів за місяць: Квітень 2015

Навколо світу за 1021 день

Соляні поля

Зізнайтеся, чи хотілося би вам вирушити у навколосвітню подорож? Думаю, 99 % всього населення Землі відповість позитивно на це питання. Але, звісно, далеко не у кожного з нас є така можливість. А от у Уруми Такезави така можливість є.

Читати далі

Живопис, що ідентичний фотографії

Хіт Леджер

Мистецтво живопису зараз розвивається надзвичайно стрімко, і майстерність багатьох художників дивує і зачаровує все більше. Сьогодні ми розкажемо про художників, чиї роботи не відрізнити від фотографій!

Читати далі

Мінімалізм у фотографії

Кіт

Одне з питань, яке часто постає у мистецьких колах – це використання Мінімалізму, наскільки це добре чи погано? Я думаю, варіантів відповіді може бути безліч, в залежності від контексту самих мистецьких робіт. А сьогоднішній пост нам розкриє неймовірні – позитивні сторони мінімалізму у фото мистецтві.

Читати далі

Гості з небес, або як з’єднати фото і живопис

Клаустрофобія

Я думаю, багато хто з вас неодноразово бачив фотографії і картини, на яких зображені верхівки будинків на фоні голубого неба. Безперечно такі роботи завжди цікаво дивитися. Але француз Томас Ламадеу вирішив піти у цьому жанрі ще далі.

Читати далі

Зубасті монстро-валізи

Червоний монстр

Дуже часто у всесвітній мережі і у засобах масової інформації читаю про курйозні, смішні, а інколи і досить невеселі випадки з нашими валізами. Дизайнер Mellie Z пропонує досить цікаве вирішення нашим валізних проблем, єдина умова – ви маєте не боятися монстрів.

Читати далі