Архів за місяць: Березень 2015

Сюрреалізм від Дена Хіллера

Дівчина

Чи замислювалися ви, звідки виник сюрреалізм? Цей світ знаходиться на стику двох світів – внутрішнього і зовнішнього. І цей світ здатен стати не менш реальним, ніж перші два. Це підтверджує нам англійський художник Ден Хіллер.

Читати далі

Неймовірні морські фото пейзажі

Birth - Ray Collins

Щось забув я про нашу рубрику ‘’Фото’’, потрібно терміново це виправляти. І сьогодні я пропоную вам помилуватися чарівними морськими просторами, а допоможе нам в цьому Рей Коллінз з Австралії.

Читати далі

Гіперреалістичні дерев’яні скульптури

Скульптор

У нашому журналі я вже згадував за специфічні, але напрочуд цікаві дерев’яні скульптури Йошітоші Канемакі з Японії, ну а сьогодні я вас познайомлю з творчістю італійського скульптора і художника Пітера Демеца.

Читати далі

Новий метод масової висадки дерев – бомбардування!

Літак С-130

Сьогодні ми розпочинаємо у нашому журналі нову цікаву рубрику ‘’Cила Розуму’’. Так, безумовно, рушійна сила як наукового, так і творчого прогресу на землі – це нові винаходи, вироби, нові техніки і системи. Але, іноді, достатньо просто однієї геніальної думки, щоб зробити щось корисне для нашої планети; при цьому не потрібно народжувати щось нове, а лише правильно і з розумом використати наявні засоби і ресурси. Саме про це ми будемо вести мову сьогодні і надалі в цій рубриці.

Читати далі