Архів за місяць: Лютий 2015

Надзвичайне мистецтво оригамі

Богомол

Я думаю, практично кожен з нас в дитинстві займався орігамі – робив кораблики, літачки, дівчатка – тюльпани тощо. Але мало для кого оригамі стало справою всього життя. Одним з них є вчитель хімії Адам Трем, що весь свій вільний від роботи час присвячує саме оригамі.

Читати далі

Казкова ювелірна країна

Кільце

Якось так сталося, що у нащому журналі ми ще жодного разу не згадували про ювелірне мистецтво. Сьогодні я вам розкажу про надзвичайного ювеліра Тео Феннела, що відомий на весь світ своїми неймовірними аксесуарами.

Читати далі

Проект нового дизайну Євро банкнот

Євро новий дизайн

Не дивлячись на те, що на багатьох грошових банкнотах світу відображена історія того чи іншого народу, багато митців у світі вважають гроші специфічним ‘’мертвим’’ засобом розрахунку (мається на увазі їх одноманітний дизайн).

Читати далі

Кращі світові фото журналісти – World Press Photo 2015

Cтуденти
Давненько у нас в журналі не було класних фотографій. І сьогодні я пропоную закрити цей пробіл надзвичайними роботами з найпрестижнішого конкурсу фотожурналістів у світі WorldPressPhoto 2015. Читати далі

Лікарня, як частина життя

Гематологія

Не секрет, що кожен з нас певну частину свого життя проводить у лікарнях. Хоч як нам це неприємно, але без цього ніяк. Особливо тяжко і важко, коли хворіють наші діти. У Європі, та і у всьому світі вже давно популяризуються проекти комфортних лікарень для дітей, у яких діти відчували би себе затишно і сприймали б її, як частину свого життя. Сьогодні я продемонструю вам це на прикладі однієї з лондонських лікарень.

Читати далі

Казкова литовська техніка

Дерижабль

Литовський художник Модестас Малінаускас займається живописом вже давно, і малює на найрізноматніші теми. Але особливої уваги вартують його картини на тематику кораблів, дирижаблів і літаків.

Читати далі

Контемпорарі по-кубинські

Кубинське контемпорарі

Cьогодні на дворі неділя, і якось не хочеться занурюватись у глибини мистецтвознавства. Хочеться відпочити з користю для себе. Сьогодні такий відпочинок я пропоную для всіх прихильників сучасного танцю.

Читати далі