Архів за місяць: Січень 2015

Секрет успіху фільму ”Левіафан”

Левіафан

Я думаю, багато з вас вже чули безліч відгуків, а, можливо, вже і дивилися, новий російський фільм ‘’Левіафан’’, який голосно вистрілив на минулорічному Канському фестивалі, здобувши приз за кращий сценарій.

Читати далі

Прокат фільму ”ПМР” у Львові

ПМР

Нещодавно на сторінках журналу я вже згадував про фестиваль документальних кіно і урбаністики ‘’86’’. Наразі, в очікуванні нового повноформатного фестивалю, його організатори пропонують глядачам у різних містах України переглянути цікаві документальні стрічки.

Читати далі

Біологічно-екологічний ліхтар

Ліхтар з водоростей

Пропоную продовжити тему науки. Нещодавно я вже писав в нашому журналі про те, що в Японії почав курсувати перший автобус на паливі з водоростей. А сьогодні я хочу вам розказати про нове відкриття, що ще більше розширює сферу корисного використання водоростей.

Читати далі

Майстер-класи з сучасного танцю від ”Лаборатории театрра” у Львові

Лаборатория театрра

Хоч різдвяні свята і продовжуються, але станом на сьогодні вже почалися повноцінні робочі будні. Потрохи повертається до тями і танцювальне життя у Львові. І от сьогодні я хочу анонсувати для всіх, кому не байдужий сучасний танець, нові майстер-класи по контемпорарі у Львові.

Читати далі