Архів за місяць: Грудень 2014

Олівці з паперу (китайська версія)

Гаджет

Ми вже багато розповідали в нашому журналі про еко-технології, що кожного дня роблять наше життя краще, і, що саме головне, – не шкодять довкіллю. Сьогодні поговоримо про ще один унікальний пристрій, що робить олівці з… паперу!

Читати далі

Ресторан ”Кістка” у Мексиці

ВхідНедавно у Мексиці відкрився новий ресторан ‘’Hueso’’. Ті, хто знайомий з мовою, думаю, зразу ж здивувались… Чому ж ресторан назвали ‘’Кістка’’? Справа у тому, що ресторан декорований  більше ніж 10 000 кістками тварин.
Читати далі

Оптичні ілюзії по-французьки

Майстри

Завершується тиждень, підходить до завершення неділя. Тому якось не хочеться сьогодні сильно вас навантажувати, любі читачі. В останні години цього вихідного дня пропоную вам просто розслабитись і, сподіваюсь, посміхнутись, так як посміхнувся я.

Читати далі

Відзнака LIEBSTER BLOG AWARD для журналу Мистецтво і Люди

LIEBSTER BLOG AWARD

Нещодавно дізнався про такий собі блогерський флешмоб – премію LIEBSTER BLOG AWARD, на яку мене номінувала прекрасна дівчина Ольга, що веде яскравий життєвий блог ‘’Опосередкована щирість’’. Суть у тому, що блогер, якого номінували на цю премію, повинен дати відповідь на 11 питань, номінувати на цю премію 11 блогів, які читає і поважає особисто він, і задати своїх 11 власникам цих блогів.

Почнемо з питань Ольги.

Читати далі