Архів за місяць: Листопад 2014

Люди і скелети у скульптурах Йошітоші Канемакі

Прокидання

Cкільки я вже бачив різного роду скульптур, фантазії мітців зараз справді не мають кордонів. Але кожного разу все-одно знаходиться хтось здатний здивувати, і це насправді дуже класно! Цього разу дивувати нас буде художник Йошітоші Канемакі з Японії.

Читати далі

Перший український фільм-комікс ”Максим Оса”

Максим Оса

Приємно констатувати, що кількість українських фільмів з року в рік, хоч повільно, але  збільшується. Ще зараз у кінотеатрі йде ‘’Поводир’’, на якого я ще планую попасти і, сподіваюся, поділюся з вами враженнями. Ну а сьогодні я хочу розказати про ще один український фільм, прем’єру якого ми очікуємо у 2015 році – це історичний детектив ‘’Максим Оса’’.

Читати далі

Групи сучасного танцю у Львові

Contemporary

Так вже сталося, що останнім часом у Львові буквально з від усюди з’являються приємні новини про танцювальні події у сфері сучасного танцю. Я вже згадував про львівську спільноту контактної імпровізації, що нещодавно організували у Львові незабутні танцювально-енергетичні класи Руслана Сантаха і про нашу танцювальну спільноту ‘’Dance Family’’. І це ще не всі приємні новини з сфери сучасного танцю у Львові. Сьогодні я вам розкажу про місця і про студії, де ви можете не просто гарно і приємно проводити свій час, але і справді навчитися володіти своїм тілом і танцювати.

Читати далі

Пісочна анімація “Казка “Аржаана” в Макочі

Казка Аржана

Вже не один раз на сторінках нашого журналу я розповідав про етно-ембіент простір ‘’Макоча’’ і про різні цікаві заходи, які там проходять. І ось цього разу у ‘’Макочі’’ нас очікує дещо зовсім нове – пісочна анімація у реальному часі.

Читати далі

Кінотеатр Львівського Палацу Мистецтв

Кінотеатр Палацу Мистецтв

Cьогоднішній пост, думаю, буде особливо цікавий саме гостям міста Львова, хоча, сподіваюсь, ця інформація буде новою і цікавою і для деяких львів’ян. А мова сьогодні піде про унікальний кінотеатр у м. Львові – кінозал у Львівському Палаці Мистецтв, що по вул. Коперніка 17.

Читати далі

Кам’яні скульптури, терпіння і сила тяжіння!

Cкульптура на річці

Чи чули ви коли-небудь про професію ландшафтного дизайнера? Професія не тільки престижна і потрібна людям, а і ще надзвичайно креативна. Це зайвий раз доказує нам ландшафтний дизайнер Майкл Граб.

Читати далі