Архів за місяць: Жовтень 2014

Чарівна сила кохання, або шедевр за 100 годин

Машина

Нещодавно почув по радіо дуже цікаву історію про талановиту художницю, що замість того, щоб замалювати декілька подряпин на машині чоловіка – спортивному Nissan Skyline GTR, подарувала йому справжній витвір мистецтва.

Читати далі

Танцювальний проект ”Глаза в глаза” у Львові

Два Антони
Нещодавно я писав про майстер-класи Руслана Сантаха, на які ви ще може встигнути зареєструватися. І от вже на порозі ще одна приємна танцювальна подія, про яку я і хочу сьогодні розказати. Наприкінці 2014 року, а саме 6 грудня,  до Львова приїдуть у гості хореографи і танцівники Антон Овчинніков (м. Київ) і Антон Сафонов (м. Херсон). Читати далі

Художник Валентин Губарєв: геніальне у простоті!

Дача

В сучасному світі художники часто гоняться за новомодними тенденціями, але і такі, які щасливі просто від того, що вони бачать навколо і хочуть поділитися ним з іншими. Одним з таких ‘’простаків’’ є  білорус  Валентин Губарєв.

Читати далі

Вівісектор – це я!

Вівісекція

Вже від багатьох людей чув про нову виставу в репертуарі львівського театру імені Лесі Українки – ‘’Вівісекція’’ Олексія Коломійцева. Вже і не злічити, скільки було захопливих вражень і запрошень мені відвідати це дійство. Звісно, що, врешті решт, я піддався такій рекламі і вирушив на виставу.

Читати далі

Мистецтво Амігурумі

Зайці
З кожним днем все більше дивуюся креативності японців. Крім величезних досягнень у сфері науки і техники, японський народ – носії величезного пласту оригінальних і цікавих напрямків мистецтва. Ми вже розповідали у нашому журналі про такі види японського мистецтва, як Kintsugi, Фурошикі, Тамбо, Темарі. А сьогодні поговоримо про Амігурумі. Читати далі