Архів за місяць: Вересень 2014

Роздуми про мистецтво

Мистецтво

Cьогодні я хочу запропонувати вашій увазі дуже цікавий і змістовний уривок з книги американського хореографа Ендрю Саймонета – ‘’Making your life as an artist’’, де він пояснює і аргументує свою точку зору на визначення суті мистецтва і головного завдання кожного митця.

Читати далі

Джилліан Лінн: через лікарню до слави

Джілліан Лінн

Cьогодні я хочу вам розказати неймовірну історію про Джилліан Лінн – видатного хореографа сучасності, талановиту актрису і режисера, чиє майбутнє ледь не було перекреслене ще у дитинстві.

Читати далі

Дорослі враження від дитячої гри ”Хто у горах?”

Хто у горах

Cьогодні ми відкриваємо нову рубрику – Ігри. А що, ігри, однозначно, теж один з багатьох видів мистецтва, який щодня дарує нам радість, позитив і приємний відпочинок. Ігр існує надзвичайно багато, і у цій рубриці ми спробуємо з часом розглянути всі їх види. Ну а сьогодні ми поговоримо про дитячу забавку для ваших Apple пристроїв і смартфонів – ‘’Хто у горах?’’ від Nravo kids.

Читати далі

Кайлі Спарр: коли балерина стає фотографом

Кайлі Спарр

Cкажіть, чи бувало з вами таке, що в один прекрасний момент ви розуміли, що те, чим ви займаєтесь – це зовсім не те, чого ви прагнете насправді? Я думаю, з цією проблемою стикається 99 % мешканців нашої планети. Але от знайти відповідь на питання, а яка ж Справа насправді Ваша, не так просто. Напевно, у цьому плані справжнім митцям набагато простіше. Яскравим прикладом може слугувати історія Кайлі Спарр.

Читати далі

Її величність – Осінь!

Дім на болоті
Cьогодні у нас на сторінках журналу знову її величність – Фотографія. Але сьогодні ми не будемо говорити про особистості, а будемо просто насолоджуватись надзвичайною красою осені, яка зараз змінила на природньому престолі літо. Даний пост хочу присвятити своїй колезі і знайомій Ользі Врублевський, для якої осінь дуже особлива пора (до речі, користуючись нагодою, хочу запросити в гості до її блогу – про дуже цікаві і важливі речі пише ця чарівна дівчина). Читати далі

Кіно проект ”Післямова: Львів” від фестивалю ”86”

Фестиваль 86
Цього року в Україні, а саме у квітні 2014 року в місті Славутич, вперше відбувся міжнародний фестиваль кіно і урбаністики ‘’86’’. Як зазначають організатори фестивалю, головний фокус фестивалю зосереджений на проблемах екології і енергетики. Щоб зрозуміти і хоч якось вплинути на проблеми урбанізації сучасних міст, глядачам були продемонстровані такі креативні документальні фільми, як ‘’Знеструмлені’’ індійського режисера Фагада Мустафи, ‘’Повернення’’ Олександра Ратія і ще безліч цікавих і важливих документальних стрічок.

Читати далі