Архів за місяць: Липень 2014

Літературний проект ”Читайте Нас, Пожалуйста!”

Читайте Нас, Пожайлуйста

Нещодавно я познайомився з талановитим поетом-футуристом з Дніпропетровська Олександром Шакіровим, що створив в соціальній мережі‘’В контакте’’ надзвичайно цікавий проект ‘’Читайте Нас, Пожалуйста’’, про який я і хочу вам сьогодні розказати.

Читати далі

Як я створив звук… або майстер-клас з виготовлення рейнстіка

Рейнстік
Я думаю, багато хто з вас бачив чи, навіть, чув такий перкусійний інструмент, як рейнстік, або, як ще його називають у народі, – посох дощу. І чув на власні вуха, що багато кого цікавить, а звідки ж виникає цей чарівний звук, схожий на дощ. Сьогодні я трошки привідкрию таємницю цього інструменту. Читати далі

Вуличні бібліотеки у Львові

Буккросінг Львів

Наш журнал вже писав про вуличні бібліотеки в США і тоді слабо вірилося, що даний проект може бути реалізований в Україні.  Причин на це було декілька, але найголовніша, – це слов’янський менталітет брати все, що погано лежить.

Читати далі

Фестиваль ”Cлідами графа Скарбека”

Театр ім. Марії Заньковецької

Літо у Львові у самому розпалі, і для тих, хто не має можливості поїхати у відпустку, як завжди чекає насичена відпочинкова програма у Львові. Якраз в ці вихідні триває унікальний і неповторний проект ‘’Ніч у Львові’’. Ну а вже незабаром, у серпні 2014 року, на нас очікує новий фестиваль – ‘’Cлідами графа Скарбека’’.

Читати далі