Архів за місяць: Квітень 2014

День Львова 2014

Львів

Ось вже пасхальні свята приходять до завершення,завтра Провідна Неділя. Але свята у Львові не закінчуються, і вже з 01 по 04 травня нас чекають чергові вихідні, які багато львів’ян проведуть, я впевнений, у цікавих і приємних поїздках. Але багато хто, все-таки, залишиться у Львові,  так як саме у цей період буде відбуватися чергова річниця святкувань дня народження нашого славного міста Лева.

Читати далі

Домашній затишок своїми руками, або нове життя старих речей

Граблі з стаканами

Більшість людей навколо говорять, що від старих речей потрібно позбавлятися. Вдома завжди мало місця, а користі з них ніякої. Водночас, як же часто ми витрачаємо великі моральні і, саме головне, матеріальні зусилля для того, щоб оновити своє помешкання і надати йому яскравого і приємного вигляду. Щоб самому було приємно жити і гостей не соромно привести.

Читати далі

Свято Великодня!

Великдень

Цього року Великдень я чекав по-особливому. Весь цей настрій, що панує зараз на Україні, не може додавати оптимізму, що не кажіть. Тому на Великдень я покладав дуже великі надії, що цей чудо-день нарешті зможе додати віри в себе, в друзів, колег і в краще майбутнє для нашої України.

Читати далі

Фільм ”Відторгнення”: апокаліпсис по-українськи

ОтторжениеСьогодні хочу поділитися з вами враженнями про черговий український фільм. Нещодавно, чисто випадково, в мережі я дізнався про такий собі фільм ‘’Відторгнення’’, головну роль у якому зіграв… Сергій Бабкін! Читати далі