Wiz-Art 2016 – Естакада короткого метру

Естакада

Wiz-Art 2016 завершився! Перед закриттям фестивалю і оголошенням переможців відбувся надзвичайно цікавий позаконкурсний показ українських короткометражок – ‘’Плачте, але знімайте’’.

Назва дійсно була дуже символічна, адже практично у кожному фільмі на нас очікували сльози суму чи радості.

На мою думку, кращий фільм цієї програми – це, безперечно, Міст. Я думаю у кожного з нас, є своє улюблене місце у рідному місті, яке для нас є справжньою живою істотою – справжнім німим другом, який завжди радий нас бачити!

Також дуже порадував Останній відвідувач – цікава гра акторів, яка дійсно заставила повірити в цю сумну історію.

70 вулиць – фільм про радянську історію міста Бровари. Всього за 7 хвилин ми на прикладі одного міста змогли зануритися у радянське минуле нашої України. За зовнішньою простотою криється дуже глибоке документальне кіно. Я думаю, кожен з глядачів після перегляду цього фільму зробив якісь свої певні висновки.

Ну і Голден Лав – фільм, який нарешті заставив посміхнутися всіх присутніх. Віра в краще, віра в кохання і наша здатність перебороти себе здатна змінити цей світ!!!

Прекрасний показ і талановиті молоді люди, що не дивлячись на важку ситуацію в країні, знімають і працюють не покладаючи рук – цим можна лише пишатися! Браво хлопці і дівчата, браво Wiz-Art!!!

Церемонія нагородження виявилася для мене не такою цікавою, так як я, нажаль, пропустив частину іноземного показу. Тому скажу тільки за ті фільми, що я бачив.

Гран-прі фестивалю здобув фільм Естакада канадського режисера Патріса Лаліберте. Фільм пропитаний символізмом і сприйняттям трагедії втрати близької людини. Не бачив багатьох претендентів, але, безперечно, фільм вартий цієї високої відзнаки!

Стосовно Повернення Еркіна і кращою режисури – теж розділяю думку журі, хоча крім режисури, на мою думку, йому похвалитися нічим.

Стосовно українських фільмів – обидва вибори і глядацький і журі відверто розчарували. Чапля так і залишилася поза увагою більшості. Ех, любимо ми, щоб нам було все зрозуміло, а філософію сприймати не хочемо…

Дякую фестивалю і організаторам за запрошення, я провів чудові 3 дні, які дуже збагатили мене морально і духовно!

Дуже прикро було чути натяк, що фестиваль можуть заморозити через мале фінансування; сподіваюся, цього не станеться.

Адже Wiz-Art -  це яскравий приклад того, як потрібно розвивати українське кіно, та і українське мистецтво!

Сайт фестивалю wiz-art.ua.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>